SMARTments - DZĪVOKĻI AR PIEVIENOTO VĒRTĪBU

SMARTments - DZĪVOKĻI AR PIEVIENOTO VĒRTĪBU

Ja meklē mājīgu, mūsdienīgu un privātu dzīvokli, esi nonācis īstajā vietā. SMARTments ir jauna studentu viesnīca apburošajā Rīgā, Latvijā. SMARTments būs ideāli piemērota vieta studentiem, praktikantiem, vieslektoriem un jaunajiem profesionāļiem, kuri meklē ērtu mājokli dzīvošanai un iesaisti lieliskā kopienā. Katrs SMARTments elements sākot ar gaišajiem dzīvokļiem un beidzot ar plašajām koplietošanas telpām ir speciāli radīts mūsdienīgam cilvēkam, kurš iedvesmo, aizrauj un rūpējas. Mums ir 88 dzīvokļi īrei – 81 Studio dzīvoklis un 7 divistabu dzīvokļi. Dzīvokļi ir mēbelēti un pilnībā aprīkoti ar visu nepieciešamo. Ja meklē augstas kvalitātes dienesta viesnīcu jeb kopmītnes vai īres dzīvokli Rīgā, SMARTments būs tava īstā izvēle.

Kāpēc izvēlēties SMARTments?

– Mūsdienīgi un ērti dzīvokļi. Mūsu dzīvokļi ir gaiši, mūsdienīgi un ērti. Visiem dzīvokļiem ir vannas istaba un virtuves zona.

– Jauna un svaiga ēka. SMARTments ēka ir tikko renovēta. Tā ir jauna, tā ir svaiga, tā ir tīra. Un kā mēs zinām – jauns ir vienmēr labāks!

– Koplietošanas telpas. SMARTments piedāvā plašas koplietošanas telpas, kur tu vari socializēties, spēlēt dažādas spēles, lasīt grāmatas, spēlēt mūzikas instrumentus, skatīties TV, nodarboties ar sportu un citām aktivitātēm. Iepazīsties ar citiem īrniekiem, pavadi ar viņiem laiku un iesildies lielākām ballītēm!

– Pasākumi & aktivitātes. SMARTments rīko dažādus pasākumus un aktivitātes, kas palīdz sadraudzēties, iegūt jaunus draugus un jautri pavadīt laiku Rīgā.

– Draudzīgs personāls. SMARTments strādā entuziastiski vietējie, kuri ir dzīvojuši ārvalstīs, mīl ceļošanu un labprāt komunicē ar ārzemniekiem. Labākā apkalpošana un atmosfēra garantēta.

– Lieliska atrašanās vieta. SMARTments atrodas vēsturiskā un ļoti zaļā rajonā – Torņkalnā. Vecpilsēta ir viegli un ātri sasniedzama ar sabiedrisko transportu.

VISU IEKĻAUJOŠA ĪRES MAKSA

SMARTments īres maksā ir iekļauts viss. Nekādu komisijas maksu. Nekādu papildus izmaksu. Viena fiksēta mēneša īres maksa un viss.

TELPAS

Izbaudi savu privātumu gaišos un mājīgos dzīvokļos, bet, kad vēlies socializēties – koplietošanas telpas ir vienmēr pieejamas. Seko savam garastāvoklim!

KOPIENA

SMARTments tu satiksi atšķirīgus cilvēkus no dažādām valstīm un kultūrām. Pavadiet kopā laiku, dalieties ar pieredzi, piedzīvojumiem un idejām. Piedalieties mūsu personāla organizētos kopienas pasākumos.

ILGTSPĒJĪBA

Mēs cenšamies būt tik ilgtspējīgi, cik iespējams. Un mēs aicinām tev doties šajā ceļā ar mums. Atkritumu šķirošana, energoefektīvi risinājumi un kopienas kaste ir vien šo pieradumu sākums. Ilgtspējīgi risinājumi vēl sekos.

Vai tev ir kādi jautājumi?

Mēs esam šeit, lai atbildētu.

4 SOĻI UN TU ESI IEKŠĀ

REZERVĀCIJA

REZERVĀCIJA

Mūsu rezervēšanas sistēmā veic rezervāciju, aizpildot visu rezervācijas formā prasīto informāciju. Iesniedz to.
MAKSĀJUMS

MAKSĀJUMS

Pēc rezervācijas formas iesniegšanas, rēķins tiks nosūtīts uz tavu e-pastu. Veic maksājumu, lai garantētu savu rezervāciju.
IEBRAUKŠANA

IEBRAUKŠANA

Norunā savu iebraukšanas laiku ar mūsu personālu. Zvani mums, kad esi klāt. Mēs noslēgsim ar tevi īres līgumu, iedosim tev pieeju dzīvoklim un iepazīstināsim ar telpām un apkārtni.
DZĪVE

DZĪVE

Izbaudi palikšanu tīrā, drošā un mājīgā dzīvoklī. Ja vēlies socializēties un satikt jaunus cilvēkus, dodies uz koplietošanas telpām. Ja tev nepieciešama jebkāda palīdzība vai ir radušies jautājumi, sazinies ar mūsu personālu.

Kļūsti par daļu no SMARTments kopienas!

Rezervē savu vietu pie mums!