SMARTMENTS RĪGĀ - TORŅAKALNĀ

Tātad,esi atradis savu universitāti, bet vēl neesi atradis īsto vietu kur dzīvot? SMARTments ir Tava alternatīva studentu mājokļa un dzīvokļa īpašumam.

Vai meklē studentu dzīvokli, bet nevēlies piedalīties dzīvokļa iegūšanas konkursā vai gaidīt rindā, lai apskatītu dzīvokli? Tu savu mājoklī vēlies komfortablu un ar dažām ekstrām? Tad SMARTments ir piemērots tieši TEV. Savas jaunās mājas Tu atradīsi tieši šeit - privāto telpu studentu kopienā, bez komisijas maksas, par taisnīgu, visu iekļaujošu cenu. Tātad tev būs Tava privātā telpa un lieliski kaimiņi tieši blakus.Mūsu dzīvokļi ir moderni iekārtoti lai Tu justos kā mājās jau no paša sākuma. Krāmē čemodānus, iekārtojies un esi gatavs mācībām!

  • 81 vienistabas dzīvokļi Komfots (18 m²)
  • 7 divistabas dzīvokļi Premium (31-35 m²)
  • 2 dzīvokļi „with special needs” (35 m²)

Sabiedriska dzīve ar Tavu privāto telpu. SMARTments studentiem piedāvā moderni mēbelētus vienistabas, divistabas un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Piedāvājot daudz papildus pakalpojumus par pieņemamu cenu. Šeit Tu atradīsi savu privāto telpu, bet Tu nebūsi viens – dzīvosi kopā ar citiem studentiem no visas pasaules SMARTments kopienā. Mācies, atpūties, dalies pieredzē un kopā pavadi neaizmirstams ballītes!

Dzīvokļi

81 vienistabas dzīvokļi Komfots (18 m²)

7 divistabas dzīvokļi Premium (31-35 m²)

2 dzīvokļi „with special needs” (35 m²)

Koplietošanas telpas

Moderni iekārtoti dzīvokļi

Dzīvokļi ar ātru internetu

 

Plusi

Riteņu novietnes

Atpūtas telpa un fitnesa zāle

Atrodas tuvu centram, tuvu universitātēm

SMARTments koncepts

Īrē viss iekļauts

Neticami? Bet taisnība! Tavā īrē viss iekļauts. Nekādas komisijas vai papildus izmaksas! Padalies tālāk! Nāc, dzīvo un mācies!

 

Automašīnu noma

Nav automašīnas? Nav problēmu! Pateicoties mūsu sadarbības partneriem, Tu vari iznomāt automašīnu neizejot no ēkas. Un protams, par studentam draudzīgām cenām. Vienkārši – reģistrējies, kāp iekšā un brauc!

Dzīvokļi

Mācaties vai atpūšaties kopā – tam paredzēta “centrālā ”telpa, kura ir pietiekami liela lai varētu organizēt filmu vakarus un galda futbola turnīrus.

 

Kontaktpersona vietnē

Jautājumi? Neskaidrības? SMARTments menedžeris ir vietnē lai palīdzētu kā vien var! Dzīvošana var būt tik viegla!

 

Kopiena!

Sabiedriska dzīve ar Tavu privāto telpu! SMARTments tam ir īstā vieta. Tev ir pašam sava privātā vieta un telpas kuras vari dalīt ar citiem studentiem no visas pasaules. Tas mācības padara foršākas!

Tavas jaunās mājas 4 soļu attālumā.

1. Piesakies

Piesakies SMARTments dzīvoklim pēc Tavas izvēles. Vienīgā prasība ir, ka esat iestājies universitātē. Varat augšupielādēt visus nepieciešamos dokumentus uzreiz vai vēlāk, ja vēlaties.

2. Īres līgums

Pārliecinājām? Tad mēs Tev nosūtīsim īres līgumu lai vari to parakstīt. Bet vispirms mums nepieciešama informācija par Tevi (self-disclosureform) Un šī ir iespēja Tev nosūtīt nepieciešamos dokumentus.

3.Atslēgas

Atslēgas uz Tavu laimi. Satiksimies pirms Tavas ievākšanās lai nodotu Tev dzīvokļa atslēgas.

4. Ievācies

Ievācies un iekārtojies savā jaunajā dzīvoklī! Visas mēbeles jau atrodas dzīvoklī, viss kas Tev atliek ir izpakot savas mantas.

Dzīvo un mācies. SMARTments Tu satiksi līdzīgi domājošos un jaunus draugus!