• Indriķa iela 8B, Rīga, LV-1004
  • Telefons:+ 371 67458809
  • info@smartments.lv

Dzīvoklis "With special needs"

1

Funkcionāls, pilnībā mēbelēts „with special needs” dzīvoklis

Platība: 35 m², īre 350 € - 430 € / mēnesī, elektrība, ūdens, apkure, gulta, galds ar atvilktnēm, krēsls, neliels bāra galds ar bāra krēslu, plaukti un skapīši, aprīkota virtuve ar keramikas plīti, mikroviļņu krāsni un ledusskapi, vannas istaba ar dušu, internets, pieejama atsevišķa uzglabāšanas telpa.

Vienkārši ievācies un jūties lieliski: tā ir mūsu devīze Tavām jaunajām mājām.Tai vajadzētu būt vietai, kur Tev patīk dzīvot un mācīties. Tāpēc visi mūsu studentu dzīvokļi ir ne tikai veidoti ņemot vērā praktiskās iespējas, bet arī piedāvā ērtu un kvalitatīvu dzīvesvietu arī Tev!

Laba dzīvošana? Tas ir iespējams ar mūsu „with special needs” dzīvokļiem. Jūsu mācību telpa ir aprīkota ar galdu un krēslu. Tikai dažu soļu attālumā atrodas jūsu vannas istaba ar dušu, kurā vari relaksēties pēc nogurdinošās dienas universitātē. Tev nepieciešams vairāk vietas? Nav problēma. Gaiteņa galā atrodas telpa kurā varēsi glabāt savas mantas. Visas mēbeles Tavā dzīvoklī ir modernas, caurspīdīgas un baltas. Neregulārs zils akcents piešķir telpai dzīvīgumu, kā arī pielāgotas Tavām vajadzībām. Mūsdienīgas lampas un greznas žalūzijas, kas rada perfektu apgaismojumu, kā arī privātumu, kas arī  ir daļa no dzīvošanas „with special needs”  dzīvoklī

Viss iekļauts

SMARTments nodrošina daudz bezmaksas ekstras, lai Tavs jaunais dzīvoklis kļūtu par Tavām jaunajām mājām. Vēl lielākam komfortam un kvalitatīvākai dzīvei

Mēbelēts dzīvoklis

Stress par pārvākšanos? Nekādu problēmu! Tavs dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts. Jums vienkārši ir jāiepako viss čemodānā un vari pārvākties. Pārvākšanās var būt tik vienkārša!

Ātrs internets

Interneta izmantošana ir vienkārša: gan jūsu dzīvoklī, gan koplietošanas telpās. Jūs vienmēr atrodies tiešsaistē, izmantojot ātrdarbīgu internetu, ko nodrošina mūsu sadarbības partneri.

Daudzfunkcionālā telpa

Pavadi savu brīvo laiku “Centrālajā”telpā : zālē, kur satikt draugus, tērzēt un ballēties. Mēs esam nodrošinājuši atpūtas vietas un galda futbolu. Un kā ir ar filmu vakaru vai semestra noslēguma ballīti? Izvēlies pats!

Papildu pakalpojumi

Vai vēlies vēl vairāk pakalpojumu? Mūsu papildu pakalpojumus var rezervēt un izmantot viegli, praktiski un par izdevīgu cenu.

Veļas istaba

Kā ir ar Tavu veļas mazgāšanu? Veļas mazgāšanas telpā ir veļas mašīnas un žāvētāji, kurus apkalpo revolucionāra Interneta veļas mazgātava.

 

Automašīnas noma

Nav automašīnas? Nav problēmu! Pateicoties mūsu sadarbības partneriem, Tu vari iznomāt automašīnu neizejot no ēkas. Un protams, par studentam draudzīgām cenām. Vienkārši – reģistrējies, kāp iekšā un brauc!

Dzīvo un mācies. SMARTments Tu satiksi līdzīgi domājošos un jaunus draugus!