• Indriķa iela 8B, Rīga, LV-1004
  • Telefons:+ 371 67458809
  • info@smartments.lv

Dzīvoklis "Premium"

1

Praktiski modelēts, pilnībā mēbelēts divistabu dzīvoklis

Platība: 31-35 m², īre 350 € - 430 € / mēnesī, elektrība, ūdens, apkure, divvietīgā gulta, galds ar atvilktnēm, krēsls, neliels bāra galds ar bāra krēslu, plaukti un skapīši, aprīkota virtuve ar keramikas plīti, mikroviļņu krāsni un ledusskapi, vannas istaba ar dušu, internets, pieejama atsevišķa uzglabāšanas telpa.

Vienkārši ievācies un jūties lieliski: tā ir mūsu devīze Tavām jaunajām mājām.

Tai vajadzētu būt vietai, kur Tev patīk dzīvot un mācīties. Tāpēc visi mūsu studentu dzīvokļi ir ne tikai veidoti, ņemot vērā praktiskās iespējas, bet arī piedāvā mūsdienīgu, ērtu un kvalitatīvu dzīvesvietu.

Dzīvokļi Premium piedāvā pārsteidzošu vietas daudzumu. Apmēram 31 – 35 m². Šeit ir daudz vietas, kur dzīvot un mācīties, atpūsties, novietot un uzglabāt savas lietas. Priekštelpā ir divi augsti skapji un spogulis. Pēc nogurdinošās dienas universitātē vari relaksēties atsvaidzinošā dušā. Vai arī Tu vēlētos pagatavot vakariņas? Tava virtuve ir lieliski piemērota ēdiena gatavošanai un ēdiena baudīšanai. Blakus dzīvojamajā telpā ir garš galds un krēsls – viss gatavs Tev un Tavam darbam. Un nedrīkst aizmirst : Tava divvietīgā gulta un skapīši ar lielu ietilpību.

Turklāt iekārtošanās būs patīkama -  baltā dizaina, modernajām mēbelēm ar zilu krāsu akcentiem, ar plašiem logiem un greznām žalūzijām, pareizo apgaismoju un modernām lampām. Tagad viss, kas Tev nepieciešams, ir Tavas lietas. Iekārto visu, kā vēlies, un padari savas jaunās mājas perfektas. Viss ko mēs lūdzam – bildes un plakātus uz sienām nepiekārt.

Viss iekļauts

SMARTments nodrošina daudz bezmaksas ekstras, lai Tavs jaunais dzīvoklis kļūtu par Tavām jaunajām mājām. Vēl lielākam komfortam un kvalitatīvākai dzīvei

Mēbelēts dzīvoklis

Stress par pārvākšanos? Nekādu problēmu! Tavs dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts. Tev vienkārši ir jāiepako viss čemodānā un vari pārvākties. Pārvākšanās var būt tik vienkārša!

Velosipēdu novietne

Vai Tu pārvietojies ar velosipēdu? Glabā savu velosipēdu SMARTments velosipēdu novietnē. Droši, blakus un bez maksas. Tas viss ir iekļauts!

 

Ātrs internets

Interneta izmantošana ir vienkārša: gan Tavā dzīvoklī, gan koplietošanas telpās. Tu vienmēr atrodies tiešsaistē, izmantojot ātrdarbīgu internetu, ko nodrošina mūsu sadarbības partneri.

Daudzfunkcionālā telpa

Pavadi savu brīvo laiku “Centrālajā”telpā : zālē, kur satikt draugus, tērzēt un ballēties. Mēs esam nodrošinājuši atpūtas vietas un galda futbolu. Un kā ir ar filmu vakaru vai semestra noslēguma ballīti? Izvēlies pats!

Papildu pakalpojumi

Vai vēlaties vēl vairāk pakalpojumu? Mūsu papildu pakalpojumus var rezervēt un izmantot viegli, praktiski un par izdevīgu cenu.

Veļas istaba

Kā ir ar Tavu veļas mazgāšanu? Veļas mazgāšanas telpā ir veļas mašīnas un žāvētāji, kurus apkalpo revolucionāra Interneta veļas mazgātava.

 

 

Automašīnas noma

Nav automašīnas! Nav problēmu! Pateicoties mūsu sadarbības partneriem, Tu vari iznomāt automašīnu neizejot no ēkas. Un protams, par studentam draudzīgām cenām. Vienkārši – reģistrējies, kāp iekšā un brauc!

Dzīvo un mācies. SMARTments Tu satiksi līdzīgi domājošos un jaunus draugus!