• Indriķa iela 8B, Rīga, LV-1004
  • Telefons:+ 371 67458809
  • info@smartments.lv

Dzīvoklis "Komforts"

1

Praktiski modelēts, pilnībā mēbelēts vienistabas dzīvoklis

Platība: 18 m², īre 350 € - 430 € / mēnesī, elektrība, ūdens, apkure. gulta, galds ar atvilktnēm, krēsls, neliels bāra galds ar bāra krēslu, plaukti un skapīši, aprīkota virtuve ar keramikas plīti, mikroviļņu krāsni un ledusskapi, vannas istaba ar dušu, internets.

Vienkārši ievācies un jūtieties labi: tā ir mūsu devīze Tavām jaunajām mājām. Tai vajadzētu būt vietai, kur Tev patīk dzīvot un mācīties. Tāpēc visi mūsu studentu dzīvokļi ir ne tikai veidoti ņemot vērā praktiskās iespējas, bet arī piedāvā mūsdienīgu, ērtu un kvalitatīvu dzīvesvietu. Mūsu standarta dzīvokļi piedāvā jums visu, kas nepieciešams ikdienas dzīvošanai: Tava privātā telpa dzīvošanai, mācībām un atpūtai, perfekti projektēts, apm. 18 m². Priekštelpa un dušas telpa dod iespēju ierasties un atpūsties. Tieši blakus esošā virtuvīte ar sienas plauktu dod Tev daudz papildus vietas, lai ērti uzglabātu visu nepieciešamo. Dzīvojamā telpa ir praktiska un izplānota ērtai dzīvošanai.

Mēs esam arī nodrošinājuši visu nepieciešamo relaksējošai atmosfērai: baltas mēbeles mierīgā, lineārā dizainā ar akcentu ar zilām, modernām lampām, plašiem logiem ar luksusa žalūzijām un ideālu gaismas daudzumu. Lai nodrošinātu optimālu uzglabāšanas vietu, ir integrētas atvilktnes un skapis. Neliels galds un bāra krēsls nodrošina perfektu gala rezultātu.

Bet kas pietrūkst? Visas Tavas lietas. Tāpēc Tavs jaunais dzīvoklis var kļūt par Tavu jauno māju. Iekārto visu, kā Tev labāk patiktu. Viss ko mēs lūdzam – bildes un plakātus uz sienām nepiekārt

Viss iekļauts

SMARTments nodrošina daudz bezmaksas ekstras, lai Tavs jaunais dzīvoklis kļūtu par jūsu Tavām jaunajām mājām. Vēl lielākam komfortam un kvalitatīvākai dzīvei.

Mēbelēts dzīvoklis

Stress par pārvākšanos? Nekādu problēmu! Tavs dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts. Jums vienkārši ir jāiepako viss čemodānā un vari pārvākties. Pārvākšanās var būt tik vienkārša!

Velosipēdu novietne

Vai Tu pārvietojies ar velosipēdu? Glabā savu velosipēdu SMARTments velosipēdu novietnē. Droši, blakus un bez maksas. Tas viss ir iekļauts!

 

Ātrs internets

Interneta izmantošana ir vienkārša: gan Tavā dzīvoklī, gan koplietošanas telpās. Tu vienmēr atrodies tiešsaistē, izmantojot ātrdarbīgu internetu, ko nodrošina mūsu sadarbības partneri.

Daudzfunkcionālā telpa

Pavadi savu brīvo laiku “Centrālajā” telpā : zālē, kur satikt draugus, tērzēt un ballēties. Mēs esam nodrošinājuši atpūtas vietas un galda futbolu. Un kā ir ar filmu vakaru vai semestra noslēguma ballīti? Izvēlies pats!

Papildu pakalpojumi

Vai vēlies vēl vairāk pakalpojumu? Mūsu papildu pakalpojumus var rezervēt un izmantot viegli, praktiski un par izdevīgu cenu.

Veļas istaba

Kā ir ar Tavu veļas mazgāšanu? Veļas mazgāšanas telpā ir veļas mašīnas un žāvētāji, kurus apkalpo revolucionāra Interneta veļas mazgātava.

 

 

Automašīnas noma

Nav automašīnas? Nav problēmu! Pateicoties mūsu sadarbības partneriem, Tu vari iznomāt automašīnu neizejot no ēkas. Un protams, par studentam draudzīgām cenām. Vienkārši – reģistrējies, kāp iekšā un brauc!

Dzīvo un mācies. SMARTments Tu satiksi līdzīgi domājošos un jaunus draugus!